it

Praca programisty-freelancera. Trendy na rynku pracy

Praca w branży IT wciąż budzi wiele emocji, szczególnie ze względu na wysokie zarobki, połączone z niezwykle elastycznym systemem pracy. Specjaliści mogą się cieszyć przychodami rosnącymi z roku na rok przez duże zapotrzebowanie programistów na rynku. Najnowszy raport No Fluff Jobs i Ework Group pokazuje, jakie są realia freelancingu w 2022 roku.

Continue reading „Praca programisty-freelancera. Trendy na rynku pracy”

Obsługa księgowa wspólnot — kiedy warto z niej skorzystać?

Wielu właścicieli nieruchomości, szczególnie w Warszawie, zadaje sobie pytanie, czy warto korzystać z obsługi księgowej wspólnot. Księgowość w Warszawie na Bemowie to bardzo ważna kwestia, a wiele osób decyduje się na outsourcing usług księgowych ze względu na liczne korzyści, jakie wynikają z takiego rozwiązania.

Continue reading „Obsługa księgowa wspólnot — kiedy warto z niej skorzystać?”

Ciągniki kompaktowe – dlaczego warto je wybierać?

Prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego to przede wszystkim konieczność stosowania różnego rodzaju sprzętów, dzięki którym mamy możliwość szybszej i mniej stresującej pracy, zwiększenia wydajności, a także oszczędności pieniędzy. Bardzo dobrym rozwiązaniem są ciągniki kompaktowe, czyli sprzęt o mniejszych rozmiarach, który jest bardzo funkcjonalny, tańszy w utrzymaniu, jak również łatwiejszy w codziennym serwisie.

Continue reading „Ciągniki kompaktowe – dlaczego warto je wybierać?”

ubrania robocze

Własna firma. Czy pracodawca musi zapewnić pracownikowi ubrania robocze i ochronne?

Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga systematyczności, pracowitości, kreatywności, jak również dużej odporności na stres. Jest on na pewno dużo większy wtedy, gdy decydujemy się na zatrudnienie pracowników. Naszym obowiązkiem jest stworzenie im takich warunków do pracy, które będą najlepsze. Istotnym czynnikiem, na który trzeba zwrócić uwagę jest zakup profesjonalnych ubrań roboczych, jak również odzieży ochronnej.

Continue reading „Własna firma. Czy pracodawca musi zapewnić pracownikowi ubrania robocze i ochronne?”

szkolenie bhp online

Zdalne szkolenie BHP – jak się do niego przygotować?

Zdalne szkolenie BHP pozwala pracownikowi zapoznać się z ważnymi kwestiami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny pracy na jego stanowisku. Ogromną zaletą takiego kursu jest wygoda, ponieważ jest on w całości przeprowadzany przez internet. W jaki sposób należy się do niego przygotować i o czym nie można zapomnieć? Podpowiadamy. Continue reading „Zdalne szkolenie BHP – jak się do niego przygotować?”