badanie znamion

Na czym polega wideodermatoskopia?

Wideodermatoskopia to komputerowe badanie znamion, które pozwala dokładnie skontrolować zmiany powstałe na ciele. Jest ono bardzo dokładne, ponieważ wiąże się z wykorzystaniem specjalnego urządzenia. Zastosowanie komputera umożliwia precyzyjną analizę wszelkich nieprawidłowości widocznych na skórze. W poniższym artykule omawiamy, na czym dokładnie polega komputerowe badanie znamion. Wskazujemy również, kiedy warto je wykonać. Continue reading „Na czym polega wideodermatoskopia?”

laser

Laser – na jakie dolegliwości skórne pomaga?

Laser jest urządzeniem, które na dobre zadomowił się w świecie kosmetologii. Kosmetyczki i inni specjaliści od urody szanują to urządzenie, ponieważ dzięki niemu można działać niezwykle dokładnie i z zadbaniem o każdy szczegół. Bez lasera nie jest się w stanie wykonać tak efektywnych zabiegów. O czym konkretnie mowa? Continue reading „Laser – na jakie dolegliwości skórne pomaga?”

Stylizacja na imprezę – jak zabłysnąć w tłumie?

Każda z kobiet chce wyglądać i czuć się wyjątkowo w tłumie. Aby dodać sobie pewności siebie, możesz wybrać odpowiednią stylizację na wieczór. Każda z nich zależy od charakteru wyjścia. Inną kreację wybierzesz na elegancki bankiet, a inną na spontaniczny wyjazd ze znajomymi w plener. Bardzo ważna jest tutaj przede wszystkim wygoda, dlatego warto poświęcić temu nieco więcej czasu. W co się ubrać, aby zabłysnąć w tłumie? Podpowiadamy.

Continue reading „Stylizacja na imprezę – jak zabłysnąć w tłumie?”

kawa na cellulit

Skuteczne domowe sposoby walki z cellulitem

,,Pomarańczowa skórka” jest zmianą skórną, z którą zetknęła się niemal każda kobieta. Szczególnie wrażliwe na niewłaściwe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, czyli cellulit, są uda, brzuch, pośladki, biodra oraz łydki. Wbrew stereotypom jest to problem, który dotyczy kobiet o bardzo zróżnicowanej wadze.
Większość z nas niechętnie sięga po bardzo drogie specyfiki lub chce się decydować na specjalistyczne zabiegi. Z pomocą przychodzą domowe zabiegi na cellulit, które pozwalają eliminować lub zmniejszać zmiany w zaciszu domowej łazienki.
Należy pamiętać, że na cellulit domowe sposoby dają wyraźne efekty jedynie w pierwszych fazach powstawania zmian, im bardziej zaawansowane problemy występują, tym czas walki z nimi jest wydłużony. Zawsze jednak domowe kuracje stanowią znakomite wsparcie procesu walki z cellulitem, niezależnie od rodzaju lub stadium występujących zmian. Warto również sprawdzić dobre kremy na cellulit dostępne w aptece. Continue reading „Skuteczne domowe sposoby walki z cellulitem”

opalanie sie

Jak właściwie dobrać kosmetyki do opalania?

Wybór kosmetyków do opalania nie powinien być kwestią przypadku. W grę wchodzi szereg czynników, jakie powinniśmy wziąć pod uwagę. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim skład danego preparatu na który się zdecydowaliśmy. Nie bez znaczenia pozostaje jego cena, jak również sympatia marki. Najważniejsze jest jednak to, abyśmy dany kosmetyk dobrali odpowiednio do potrzeb skóry. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę? Podpowiadamy. Continue reading „Jak właściwie dobrać kosmetyki do opalania?”

perfumy

Perfumy lane – jakie są ich zalety

Perfuma to przede wszystkim, odpowiednie zestawienie, które gwarantuje dopasowanie, co może mieć istotny wpływ, na podkreślenie osobowości czy charakter. Stylizacja to zawsze poważna sprawa, dlatego też w takich przypadkach ludzie sięgają po konkretne zapachy, które kojarzą im się z zapachami codzienności. Tutaj pora roku w dużej mierze ma znaczenie, dlatego też wybór określonych produktów, to przede wszystkim skojarzenia gdzie tanie perfumy oryginalne, okazują się być takim łącznikiem i świadomością istnienia określonej marki, co ma wpływ na decyzję.

Continue reading „Perfumy lane – jakie są ich zalety”

Skóra wrażliwa na całym ciele — podstawy pielęgnacji

Skóra wrażliwa jest bardzo delikatna, w związku z tym wszelkie zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie powietrza, zachwiana gospodarka hormonalna czy stosowanie nieodpowiednich kosmetyków doprowadza do jej nadreaktywności. Objawia się ona zaczerwienieniem, uczuciem suchości i swędzeniem, które powodują dyskomfort. Jak powinna wyglądać pielęgnacja skóry wrażliwej na całym ciele? Podpowiadamy.

Continue reading „Skóra wrażliwa na całym ciele — podstawy pielęgnacji”

tradzik

Jak dbać o cerę trądzikową – kilka praktycznych porad

Pielęgnacja cery trądzikowej nie należy do najłatwiejszych. W grę wchodzi szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby móc pozbyć się niedoskonałości, a przynajmniej na tyle je zniwelować, że będziemy czuli się komfortowo. Czym więc należy myć cerę trądzikową – jakie składniki powinny znaleźć się w dedykowanej jej kosmetykach, które pomogą nam pobudzić krążenie, oczyścić i dotlenić cerę? Podpowiadamy. Continue reading „Jak dbać o cerę trądzikową – kilka praktycznych porad”