wakacje nad morzem

O czym pamiętać, planując nocleg nad morzem?

Wakacje nad polskim morzem to świetna propozycja dla wielu osób. Bałtyk kusi turystów w każdym wieku, doskonale odnajdą się tam zarówno emeryci, jak i rodziny z małymi dziećmi czy młodzież. Jesteśmy przekonani, że wszyscy znajdą atrakcje odpowiednie dla siebie. Taki odpoczynek warto jednak dokładnie zaplanować. Pomagamy w tym! W poniższym artykule podpowiadamy, o czym należy pamiętać podczas planowania noclegu nad morzem. Continue reading „O czym pamiętać, planując nocleg nad morzem?”

domki nad jeziorem

Dlaczego warto wybrać urlop w domku nad Soliną?

Jezioro Solińskie to fantastyczne miejsce na wypoczynek, zarówno latem, jak i zimą. W związku z rosnącymi cenami mało kogo będzie niedługo stać na wakacje za granicą, przez co wakacje w kraju stają się tym bardziej atrakcyjną opcją. Położone w malowniczych Bieszczadach, Jezioro Solińskie zapewnia jednocześnie spokój i atrakcje, czyniąc okolicę idealnym miejscem na wakacje dla całej rodziny.  Continue reading „Dlaczego warto wybrać urlop w domku nad Soliną?”

wybor hotelu

Hotele blisko lotniska – 3 powody, dla których warto zarezerwować w nich pokój

Rezerwacja dobrego hotelu to często jeden z pierwszych kroków, które należy podjąć po zaplanowaniu wakacyjnego wyjazdu. Pozwoli to na poznanie godziny, w której będzie można ruszyć na zwiedzanie celu naszej podróży, a także na określenie atrakcji w okolicy. Jakie są 3 powody, które sprawiają, iż warto zarezerwować pokój w hotelu blisko lotniska? Continue reading „Hotele blisko lotniska – 3 powody, dla których warto zarezerwować w nich pokój”

narty

Sezon zimowy w Południowym Tyrolu uważamy za otwarty!

Po ponad półtorarocznej przerwie miłośnicy sportów zimowych w końcu mogą wrócić na południowotyrolskie stoki i poczuć mroźne powietrze na policzkach, szusując w pięknych okolicznościach przyrody włoskich Dolomitów. W ostatni weekend listopada ruszy część ośrodków narciarskich w Południowym Tyrol, tydzień później reszta, lecz dwa alpejskie lodowce Sulden oraz Maso Corto działają już teraz. Mnóstwo atrakcji zaplanowanych na cały sezon zadowoli nie tylko narciarzy i pozwoli w pełni doświadczyć uroków zimowego wypoczynku na północy Włoch.

Continue reading „Sezon zimowy w Południowym Tyrolu uważamy za otwarty!”

wycieczki rowerowe

Urlop jesienią? Piękno Słowacji czeka na odkrycie!

Jesień to świetny moment na urlop dla wszystkich tych, którzy cenią ciszę i spokój. Brak tłumów na turystycznych szklakach, to także dobre rozwiązanie ze względu na kolejną falę koronawirusa, która przechodzi przez Europę. Szukający wypoczynku za granicą nie muszą rezygnować z planów. Słowacja stawia na bezpieczną turystykę i przedstawia lokalny COVID automat, który określa gdzie i pod jakim warunkiem można wyjechać. Możliwości jest wiele: na przykład do jednego z dziewięciu parków narodowych, z których słynie Słowacja. Polskich turystów zaprasza SLOVAKIA TRAVEL.

Continue reading „Urlop jesienią? Piękno Słowacji czeka na odkrycie!”

dubaj

Mila za minutę spędzoną w Dubaju z Emirates Skywards

W ramach Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates i flydubai ogłoszono specjalną ofertę „Mile-A-Minute”, w której można zdobyć do 5000 mil podczas przesiadki lub wakacji w Dubaju. To najlepszy czas na poznanie wielu atrakcji Dubaju – miasto przygotowuje się do organizacji Expo 2020 oraz obchodów 50. rocznicy ZEA, które odbędą się w grudniu. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.* Continue reading „Mila za minutę spędzoną w Dubaju z Emirates Skywards”