Mila za minutę spędzoną w Dubaju z Emirates Skywards

dubaj

Spis treści

W ramach Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates i flydubai ogłoszono specjalną ofertę „Mile-A-Minute”, w której można zdobyć do 5000 mil podczas przesiadki lub wakacji w Dubaju. To najlepszy czas na poznanie wielu atrakcji Dubaju – miasto przygotowuje się do organizacji Expo 2020 oraz obchodów 50. rocznicy ZEA, które odbędą się w grudniu. Oferta dotyczy wszystkich biletów lotniczych Emirates zakupionych między 1 sierpnia 2021 r. a 31 marca 2022 r. na podróż między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r.*

1 mila Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju

Klienci Emirates mogą zdobyć 1 milę Skywards za każdą minutę spędzoną w Dubaju między październikiem 2021 r. a marcem 2022 r. Obecni i nowi członkowie Emirates Skywards, którzy zarejestrują się w programie przed 31 marca 2022 r., mogą skorzystać z oferty na stronie emirates.com. Wystarczy zarezerwować bilet, aby poznać najlepsze atrakcje Dubaju i zdobyć do 5000 mil Skywards podczas pobytu w tym mieście.*

Odwiedź Dubaj

Odkąd Dubaj otworzył się na turystykę, pozostaje jednym z najpopularniejszych miejsc na wakacje. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Expo 2020 rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r. Podróżni mogą być spokojni o bezpieczną podróż, a na miejscu czekają na nich niezwykłe pokazy na żywo, festiwale, wydarzenia kulinarne i inspirujące warsztaty. Światowe wydarzenie przyciągnie ponad 25 milionów odwiedzających z ponad 190 krajów na całym świecie. Więcej informacji znajduj się pod linkiem.

Zapraszamy do dołączenia do ogólnokrajowych uroczystości z okazji Złotego Jubileuszu ZEA. Z tej okazji w całym kraju mieszkańcy i goście świętują 50 lat historycznych osiągnięć Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a na odwiedzających czekają ekscytujące uroczystości i wydarzenia.

Bezpieczna podróż z Emirates

Linie Emirates w bezpieczny sposób rozbudowują swoją siatkę połączeń, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z wygodnych połączeń do obu Ameryk, Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Azji i Pacyfiku przez Dubaj. Linie lotnicze wznowiły obsługę lotów do ponad 120 miejsc docelowych, a do końca lipca uruchomią blisko 90% swojej siatki połączeń sprzed pandemii. Traktując zdrowie i dobre samopoczucie pasażerów jako najwyższy priorytet, linie Emirates wprowadziły kompleksowy zestaw środków bezpieczeństwa zarówno w powietrzu, jak i na ziemi, aby zapewnić pasażerom najwyższą ochronę na każdym etapie podróży. Przewoźnik korzysta też z technologii zbliżeniowej, aby ułatwić swoim klientom podróż przez Dubaj.

Klienci mogą podróżować ze spokojem, ponieważ przewoźnik rozszerzył zakres ubezpieczenia podróży od wielu ryzyk. Emirates Skywards był również jednym z pierwszych programów lojalnościowych na świecie, który oferował swoim członkom przedłużenie statusu poziomu do 2022 r. Ważność mil Skywards, które wygasają od kwietnia 2020 r., została również przedłużona do 31 grudnia 2021 r., zapewniając członkom Emirates Skywards możliwość wydawania mil na szeroki wachlarz innych ofert.

Członkowie programu gromadzą punkty Skywards Miles, rezerwując loty realizowane przez Emirates, flydubai lub linie partnerskie, a także korzystając z hoteli, wypożyczalni samochodów, banków, obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych i salonów marek lifestylowych. Członkowie mogą zdobyć jeszcze więcej mil robiąc zakupy i wybierając spośród 1300 marek w największym na świecie centrum handlowym, Dubai Mall i u partnerów Skywards Everyday. Punkty Skywards Miles można wymieniać na różne nagrody – m.in. bilety na loty Emirates, flydubai lub linii uczestniczących w programie, nocleg w hotelu, wycieczki, zniżki na zakupy i wiele innych. Więcej informacji znajduje się na stronie emirates.com/skywards.

Powiązane artykuły