Szybkie i sprawne porządki z Netto

Porządki

Spis treści

Porządek w mieszkaniu wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Właśnie dlatego warto każdego dnia dbać o przestrzeń, w której przebywamy. Regularne sprzątanie pozwoli zachować w domu ład. Sprzęty i akcesoria, dzięki którym prace domowe będą łatwe i szybkie, są dostępne w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Odkurzanie, mycie podłóg czy odpowiednia organizacja przestrzeni wymagają trochę wysiłku, są jednak warte zachodu. Jeśli chcesz na dobre rozprawić się z bałaganem, wystarczy odrobina systematyczności, kilka prostych trików oraz odpowiednie akcesoria. Dzięki temu domowe porządki będą już tylko miłym obowiązkiem.

Łatwe sprzątanie

Wiele porządkowych prac domowych ułatwią i przyspieszą: odkurzacz bezworkowy (159 zł), a także odkurzacz ręczny 2w1 (199 zł), idealny nie tylko do podłóg i dywanów, ale także mebli, poduszek, ram, zasłon, książek, komputerów i samochodów. Do zamiatania sprawdzą się: miotła z kijem teleskopowym (14 zł), szufelka ze zmiotką (10 zł) oraz szczotka elektryczna (79 zł) z dodatkową funkcją mopowania. Z kolei idealny do mycia podłóg będzie mop ze spryskiwaczem (42 zł) z wkładem z mikrofibry oraz mop parowy (129 zł) – dzięki gorącej parze czyści, dezynfekuje i usuwa tłuszcz. Wyczyścić uciążliwe plamy, również w trudno dostępnych miejscach, pozwoli myjka parowa (79 zł). W każdym domu przydadzą się też: myjka 3w1 (16 zł) ze ściągaczką gumową, myjką z mikrofibry i spryskiwaczem. Suszenie prania usprawni suszarka domowa (69 zł) o stabilnej konstrukcji, a parownica do odzieży (99 zł) z dodatkowymi nakładkami w zestawie pozwoli wyprasować wszystkie ubrania w ciągu kilku chwil.

Sposób na przechowywanie

Odpowiednia organizacja pozwala zapanować nad chaosem i bałaganem, co jest szczególnie ważne na niewielkiej przestrzeni. W tym celu przydadzą się trzypoziomowy regał na buty (26 zł) oraz 5-poziomowy regał (36 zł), a także reling na ubrania pojedynczy (39 zł) i podwójny (49 zł). Do kompletu idealne będą wieszaki – drewniany (od 16 zł, w zależności od rodzaju) lub welurowy (14 zł). Z kolei pokrowce na ubrania (od 8 zł, w zależności od rozmiaru) oraz pokrowce do przechowywania pościeli lub ubrań (12 zł) zabezpieczą je przed zabrudzeniem i zakurzeniem. Przechowywanie usprawnią też kosz podszafkowy wsuwany (14 zł), pojemnik do przechowywania butów (8 zł) oraz zestaw 6 szt. stojaków na buty (29 zł).

Łazienka z pomysłem

Utrzymanie porządku w łazience jest niezwykle łatwe – wystarczy niewielki regał, który pomieści niezbędne kosmetyki i przybory. Odpowiednio dobrany może pełnić też funkcję dekoracyjną, jak np. ozdobny regał łazienkowy (79 zł). Wygodę użytkowania zapewni też srebrny regał łazienkowy pod umywalkę (42 zł) oraz biały, trzypoziomowy regał (39 zł) – oba na kółkach. U posiadaczy kabiny prysznicowej sprawdzą się półka prysznicowa na przyssawki (19 zł), półka łazienkowa samoprzylepna zwykła oraz narożna (16 zł), a także organizer prysznicowy (26 zł).

Powiązane artykuły