NAINOWSZE

Surface Go 2 trafia do sprzedaży

Surface go

Spis treści

Wygodnie odchylany kickstand zapewni komfort użytkowania komputera bez względu na tryb pracy. Surface Go 2 to najmniejszy i najlżejszy przedstawiciel rodziny Surface. Waży zaledwie 553 g (bez klawiatury). Można zabrać go ze sobą w dowolne miejsce i zapomnieć o nim w plecaku czy torbie. Type Cover oferuje doskonałe wrażenia w czasie pisania. Klawiatura z precyzyjnym i szklanym gładzikiem jest dostępna w kolorze platynowym, czarnym, czerwonego maku i lodowego błękitu. Surface Go 2 sprawia, że pisanie w dokumencie Word, tworzenie notatek w OneNote i prezentacji w PowerPoint jest niezwykle wygodne. Możliwości sprzętu można rozszerzyć za pomocą złącza USB-C, Surface Connect (służy do ładowania urządzenia i jako port rozszerzeń, np. do stacji dokujących) i wyjścia słuchawkowego – bez żadnych ograniczeń.

Wysoka wydajność

Surface Go 2 dostarcza do 64% lepszą wydajność niż pierwsza generacja tego urządzenia. Do wyboru użytkownik ma procesor Intel Pentium Gold 4425Y lub Intel Core m3, wspierany przez zintegrowaną kartę graficzną Intel UHD Graphics 615. Bateria pozwala na dzień pracy (do 10 godzin) z dala od gniazda elektrycznego, dzięki czemu użytkownik pozostanie w kontakcie z innymi, nawet w trakcie dłuższych podróży. W połączeniu z piórem Surface Pen, Surface Go 2 pozwala osobom uczącym się na odległość i pracownikom zdalnym pozostać w trybie cyfrowym, jednocześnie odblokowując moc naturalnego atramentu do rysowania diagramów, oznaczania dokumentów lub pracy na równaniach matematycznych. Ponadto, pióro zapewnia szybką i dokładną pracę z atramentem i sprawia, że notowanie i szkicowanie na ekranie staje się naturalne i praktycznie bez opóźnień. W razie braku miejsca na zdjęcia, filmy i muzykę, można dodać do wbudowanego w sprzęt czytnika kartę microSD, która rozszerzy jego pamięć masową nawet do 1 TB.

Innowacyjny design

Surface Go 2 wyposażono w 10,5-calowy wyświetlacz PixelSense™, o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1280 px i proporcjach 3:2. Urządzenie posiada nowe głośniki stereo 2W, wspierające Dolby Audio, które oferują dźwięk z wyraźnym i czystym brzmieniem. W Surface Go 2 umieszczono podwójne mikrofony studyjne, zwiększające czystość głosu i redukujące szumy z otoczenia, dzięki czemu podczas rozmowy wideo rozmówca usłyszy nas głośno i wyraźnie. Na przednim panelu zastosowano kamerę o rozdzielczości 5MP, która dostarcza ostry obraz, nawet przy słabym oświetleniu. Kamera służy również do logowania do sytemu Windows 10 za pomocą rozpoznawania twarzy, wykorzystując funkcję Windows Hello. Z tyłu na użytkowników czeka 8MP kamera.

Surface Go 2 ma wbudowany moduł WiFi oraz opcjonalny modem LTE Advanced, który gwarantuje bezproblemową i bezpieczną łączność gdziekolwiek się udasz.

Powiązane artykuły