Sukienka i obuwie sportowe. Połączenie wygody i elegancji

Sportowe sukienki

Spis treści

Kiedyś połączenie nie do pomyślenia a teraz bardzo modne Zdecydowanie wpadło w gust fashionistom i pojawia się coraz częściej w nietypowych kombinacjach. Ale najlepsze połączenie chwili to niewątpliwie buty tenisowe z sukienką.


Kombinacja wykracza poza modny i elegancki wygląd, łączy w sobie również wygodę i praktyczność. Nie ma mowy, żeby się to nie spodobało!

Niezależnie od tego, czy jest to długa sukienka, sukienka południowa, czy nawet sukienka ściśle dopasowana, sneakersy mogą być częścią tego wyglądu. Są tacy, którzy wolą postawić na bardziej podstawowy styl i nosić parę białych trampków z nadwymiarową sukienką, ale także ci, którzy lubią się odważyć i zainwestować w bardziej nowoczesny wygląd i nosić wysokie trampki z bardziej dramatyczną sukienką. Kombinacji jest bardzo dużo! I aby pomóc Ci wybrać swój wygląd na różne okazje, oto kilka wskazówek.

Sukienka w paski z białymi trampkami

Sukienka w paski jest ulubionym modelem chwili. To praktycznie główna część kobiecej szafy. Dla kobiet, które boją się nosić paski, zastosowanie trzeciego elementu pozwala na dłuższą, bardziej dopasowaną i elegancką sylwetkę. Nadwymiarowe kurtki dżinsowe z odznakami, broszkami lub szpilkami, czy też kurtki bombowe z nadrukami kwiatowymi lub wojskowymi, które są i będą we wszystkich kolorach w nadchodzących sezonach, są w dobrym porządku. Kurtki mogą być noszone lub wiązane w talii, aby nadać wyglądowi bardziej nowoczesny i młodzieńczy charakter.

Romantyczna sukienka z trampkami

Jeśli chcesz wzmocnić swój strój, to odrobina kobiecej sukienki z kolorowymi lub metalowymi trampkami zrobi ten trik. Jako dodatek, połącz go z małą torbą na pasek i lekką biżuterią, aby nadać mu bardziej szykowny wygląd.

Elegancka sukienka z trampkami

Najlepszym sposobem na wykorzystanie szafy jest wykorzystanie najbardziej eleganckich elementów (imprez i pracy) na nietypowe okazje. Kolejną wskazówką jest użycie większej ilości akcesoriów na dzień i postawienie na lżejszy makijaż. Cała ta kompozycja może być wykorzystana w różnych scenach w nowoczesny i komfortowy sposób.

Casual sukienka z trampkami

Idealny komfortowy kombi na te dni, kiedy wszystko czego chcesz jest praktyczne, ale w schludnym wyglądzie. Aby wyglądać bardziej elegancko, można komponować z bardziej wyszukanymi trampkami lub bardziej efektownymi akcesoriami, myśleć o kompozycjach monochromatycznych lub, z neutralnymi kolorami, starać się, aby wygląd był bardziej wyrafinowany.

Seksowna sukienka z trampkami

Tutaj połączenie jest seksowniejsze i bardziej swobodne, aby zainwestować w kolorowe buty, aby uczynić go bardziej nowoczesnym i zabawnym. Kolejna rada to postawić na trzeci kawałek, jak płaszcze i kurtki. Kurtki i płaszcze mogą być ubierane lub wiązane w talii, aby dać odrobinę stylu.

Sukienka midi z trampkami

W tej kompozycji trampki nadadzą fashionistce i kreatywny wygląd, jest to świetna opcja dla wszechstronności szafy i osobowości pokazu. Wskazówką dla tych, którzy boją się postawić na garnitur, bo myślą, że spłaszczy on sylwetkę, jest postawienie na pewne sztuczki stylistyczne, takie jak obstawianie głębszych dekoltów lub bardziej przykuwających uwagę kołnierzy, które mają tendencję do zwracania uwagi na górną część tułowia, zaznaczania pasa lub szalika na wyższej wysokości, aby lepiej zrównoważyć wygląd, lub inwestowanie w monochromatyczny wygląd, który pozostawia sylwetkę dłuższą dla zachowania jednolitości.

Długa sukienka z trampkami

Te trampki będą wyglądać trochę bardziej rozebrane w tym kombinezonie. Konsultant wyjaśnia, że aby uzyskać bardziej elegancki wygląd, lepiej postawić na buty tenisowe tylko jednego koloru, już przy bardziej nieformalnych wydarzeniach, te kolorowe stanowią kontrapunkt i przełamują powagę.

Sukienka zimowe obuwie sportowe

Aby stworzyć ciepły i nowoczesny wygląd, najlepiej jest myśleć warstwami, tzn. nakładać się na siebie. Są wielkimi sojusznikami i nigdy nie wychodzą z mody. Wyjaśnia również, że fajne jest zawsze myśleć w mieszance faktur, głównie w monochromatycznym wyglądzie, tak aby wygląd był bardziej interesujący, bogaty i nowoczesny. Tekstury mogą pojawić się na sukienkach, płaszczach, rajstopach i butach do tenisa.

Powiązane artykuły