Serwis i sklep w jednym – Pogotowie Zamkowe

pogotowie zamkowe

Spis treści

Dom jest dla nas ostoją odpoczynku i bezpieczeństwa. To właśnie w swoich czterech ścianach często osiągamy spokój po stresującym dniu czy relaksujemy się po ciężkim tygodniu. Nic więc dziwnego, że zależy nam na podniesieniu bezpieczeństwa lokalu do maksimum. Jest wiele rozwiązań, na które możemy postawić, jednak solidne zamki w drzwiach to opcja, której trudno dorównać innymi metodami.

Często jednak, kiedy decydujemy się na zakup zamków, musimy radzić sobie z montażem sami. A nie ukrywajmy, że nie każdy ma czas czy umiejętności na takie czynności. Na szczęście są na rynku firmy łączące w sobie usługi dystrybucyjne z wykonawczymi. Tak jest w przypadku Pogotowia Zamkowego. Przedsiębiorstwo z Warszawy dba nie tylko o to, aby klienci mieli dostęp do najsolidniejszych rozwiązań na rynku, ale również – o zapewnienie wsparcia technicznego podczas montażu.

Usługi ślusarskie rzadko kiedy mieszczą się na szczycie listy priorytetów, kiedy szukamy specjalistów do pomocy w wykończeniu domu. Natomiast jak już okazują się niezbędne, to najczęściej nie ma czasu na wnikliwe poszukiwania. Dobrze zatem wiedzieć, że na terenie stolicy można zgłosić się do fachowców, którzy są całodobowo przygotowani na pomoc klientom.

Naprawa zamków? Skutecznie i bezproblemowo

Nawet najsolidniejsze zamki antywłamaniowe to wciąż jedynie mechanizmy składające się z wielu drobnych elementów. Wymagają one odpowiedniego podejścia, aby się nie zacinały i działały prawidłowo. Problem jednak w tym, że w wirze codziennych obowiązków zdarza nam się zapomnieć o właściwej konserwacji. W efekcie czego nierzadko zacierają się, przez co uniemożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie drzwi.

Taka sytuacja jest nie do przyjęcia, szybko więc chcemy zareagować. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście kontakt z firmą, od której określony produkt nabyliśmy – problem w tym, że nie każdy punkt handlowy sprzedający akcesoria zamkowe oferuje również serwis czy doradztwo. Po dostrzeżeniu usterki najlepiej skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa Pogotowie Zamkowe, wyjaśnić, na czym polega problem i cierpliwie poczekać na przyjazd specjalistów. Jak w każdym przypadku – lepiej zapobiegać, niż leczyć. Usterkę zamka najlepiej więc zgłosić, zanim okaże się, że nie damy rady już przekroczyć domowego progu.

Otwieranie zamków – legalnie i bez procedur

Co jednak w przypadku, kiedy nie będziemy w stanie otworzyć zamku przy użyciu klucza? Trzeba przyznać, że jest to stresująca sytuacja i na pewno każdy chciałby szybko znaleźć rozwiązanie. Na szczęście, dzięki temu, że Pogotowie Zamkowe dysponuje licencją policyjną, nie są potrzebne żadne szczegółowe procedury, aby uporać się z zamkniętymi drzwiami.

Wystarczy jedynie udowodnić, że usiłujemy dostać się do własnego domu. Najczęściej wystarczy jedynie pokazać dokument tożsamości, na którym widnieje adres mieszkania. Co jednak w przypadku wynajmu? Telefon do wynajemcy załatwi sprawę. Otwieranie zamków często wymaga więcej pracy niż ich naprawa, a po sforsowaniu mechanizmu bywa, że nie nadają się one do ponownego użycia. Na szczęście od razu możemy poprosić ekipę otwierającą drzwi do domu o poradę i sugestię w kwestii kupna kolejnego zamku. Na tym właśnie polega wygoda współpracy z tym przedsiębiorstwem. Nie tylko sklep, ale i usługi.

Powiązane artykuły