NAINOWSZE

Odkryj nowy wymiar ceramiki sanitarnej od Cersanit

Ceramika od Cersanit

Spis treści

Przy urządzaniu łazienki często musimy zrezygnować z różnych aranżacji ze względu na brak miejsca w pomieszczeniu. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobre rozplanowanie naszej przestrzeni. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć łazienkę marzeń wraz ze wszystkimi najpotrzebniejszymi elementami. Zapoznaj się z nowościami w kolekcjach City, Virgo oraz Zen, które pozwolą urządzić harmonijną przestrzeń, gdzie nowoczesność spotyka się z designem!

Wygodne rozwiązania w Twojej łazience

Rzadko kiedy jednym z elementów wyposażenia łazienki jest bidet. Najczęściej jest on kojarzony z dużymi salonami łazienkowymi, lecz wcale nie musi tak być. Wystarczy odpowiednie rozplanowanie przestrzeni, aby móc cieszyć się z wygodnych rozwiązań, które pozwolą lepiej zadbać o higienę osobistą. Należy pamiętać, że bidet tworzy duet z toaletą jeśli chodzi o ceramikę sanitarną, dlatego warto wybierać je z tych samych kolekcji, aby zachować spójność stylistyczną. Marka Cersanit w swoich trzech kolekcjach: City, Virgo oraz Zen oferuje liczne nowości, m.in nowe miski oraz bidety, które zachwycą każdego miłośnika nowoczesnego stylu!

Innowacyjność w parze z designem

Szukając wyposażenia do łazienki zależy nam, aby zakupione przez nas produkty cechowały się wysokim standardem higieny, jakością oraz designem. Ważnym atutem jest również łatwość w czyszczeniu. Wszystkie te cechy odnajdziemy w kolekcji CITY, na którą składają się produkty ceramiki łazienkowej –  bidety oraz miski, wszystkie wpisujące się w najnowsze europejskie trendy wnętrzarskie. Miski zawieszane CITY od Cersanit są produkowane w technologii CleanOn, co sprawia, że toaleta pozostaje bardziej czysta. Spłukiwana woda dokładnie myje całą wewnętrzną powierzchnię muszli, a brak wewnętrznego kołnierza w misce oznacza brak miejsca na brud, bakterie i zarazki. Ponadto, nowa miska zawieszana CITY SQUARE posiada system ukrytego montażu, co ułatwia i skraca montaż, ale też znacznie poprawia estetykę produktów. Oprócz misek, w kolekcji znajdziemy również bidety – CITY OVAL oraz CITY SQUARE, których elementy montażowe są ukryte, co znacznie zwiększa ich estetykę, są także przeznaczone do montażu ze stelażem podtynkowym. Miski i bidety CITY SQUARE tworzą idealnie dopasowany duet oraz są przykładem na to, jak marka Cersanit łączy w swoich produktach nowoczesny design z innowacyjnymi rozwiązaniami.

Klasyczne, lecz stylowe wnętrze

Jeśli marzy nam się łazienka minimalistyczna i prosta, a zarazem elegancka – warto zwrócić uwagę na kolekcje Virgo oraz Zen. Charakteryzują się one łagodnymi, geometrycznymi formami o klasycznych proporcjach. W przypadku kolekcji Virgo, do odkrycia poleca się bidet, posiadający standardowy otwór do montażu baterii. Został on uzupełniony prostokątną, ceramiczną wkładką maskującą korek. Jego niezwykle estetyczny ukryty montaż pozwala na łatwe utrzymanie w czystości, a jego forma idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. W przypadku kolekcji Zen dużym atutem jest rozwiązanie polegające na skróceniu głębokości bidetu przy zachowaniu pełnej funkcjonalności standardowych sanitariatów. Warto wspomnieć również o mniejszych gabarytach ceramiki (ma głębokość tylko 50 cm), które doskonale sprawdzą się w większych, jak i mniejszych łazienkach. Zastosowany system ukrytego montażu dodatkowo zwiększa estetykę oraz ułatwia zamontowanie bidetu. Zarówno kolekcja Virgo, jak i Zen wprowadzi do łazienki styl i klasę z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Pozwoli to na zaaranżowanie wyważonej przestrzeni zgodnej ze współczesnym designem.

Powiązane artykuły