NAINOWSZE

Krzesło biurowe i mata masująca. Duet idealny?

mata masujaca

Spis treści

Wiemy, że nieodpowiednia pozycja siedząca ma negatywny wpływ na kondycję kręgosłupa. Mimo to zdarza nam się ulegać przyzwyczajeniom i siedzieć niedbale przez znaczną część dnia pracy w trybie zdalnym. Jak raz na zawsze pożegnać niezdrowe nawyki, wypracować prawidłową postawę przy komputerze i zmniejszyć ból pleców? Pomóc w tym może wysokiej jakości mata masująca.

Doskonały element wyposażenia domowego biura

Formą przypominają nakładki na krzesło lub fotel biurowy, lecz w swoich wnętrzach skrywają szereg rozwiązań opracowanych dla zdrowia i komfortu pleców. Ich mechanizmy zostały dostosowane do kształtu anatomicznej krzywizny kręgosłupa, co umożliwia dokładny masaż każdego odcinka oraz pozwala na utrzymywanie prawidłowej pozycji siedzącej. Mowa o matach masujących niemieckiej marki Casada, która na polskim rynku obecna jest od 2007 roku.

W ofercie marki znajdziesz kilka różnych mat do masażu pleców. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim liczbą i rodzajem technik masażu i dodatkowymi funkcjami. Żeby dobrać idealny model dla siebie, warto zapoznać się z opisami produktów dostępnymi na stronie internetowej Casada.pl i skorzystać ze wsparcia wykwalifikowanych konsultantów. Pomogą oni wybrać urządzenie masujące spełniające indywidualne potrzeby oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Wyposażony w fachową wiedzę na temat produktów oraz porady uzyskane od specjalistów marki, będziesz mógł spokojnie podjąć decyzję, którą matę masującą na fotel zaprosisz do swojego domowego biura. Każda mata z oferty firmy jest wykonywana z dbałością o detale wykończenia i zachwyca eleganckim wyglądem, więc dobrze dostosowuje się do przestrzeni zaprojektowanych w równie efektownym, wytwornym stylu.

Przyjemny masaż pleców i ukojenie dla stóp

Maty marki Casada są wyposażone w nefrytowe głowice masujące, których kierunek pracy (podobnie jak inne ustawienia) można wygodnie kontrolować, korzystając z pilota. Nefryt to kamień półszlachetny, któremu przypisywane są dobroczynne właściwości, takie jak kojenie bólu i stymulowanie krążenia. Oddziaływanie nefrytu można wzmocnić, korzystając z funkcji podgrzewania. Wytwarzające się ciepło sprzyja też odprężeniu i regeneracji, szczególnie po wymagającym, pracowitym dniu.

Korzystając z wybranej maty do masażu, możesz więc bez wychodzenia z domu złagodzić ból, zrelaksować mięśnie lub pobudzić je do pracy. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla siebie program masażu (np. Shiatsu, Ostukiwanie czy Wyciszenie) i pozwolisz sobie na kilka minut odprężenia. A gdy kręgosłup poczuje się lepiej, możesz zadbać również o komfort stóp. W tym celu odepnij siedzisko i jeśli jest taka możliwość, wybierz częstotliwość wibracji, która będzie dziś dla Ciebie właściwa.

Powiązane artykuły