NAINOWSZE

Jakie rodzaje olejów oferuje Fuchs?

olej silnikowy

Spis treści

Niemiecka Firma Fuchs Lubritech specjalizuje się w produkcji środków smarnych do zastosowań przemysłowych i specjalnych środków rozdzielających do zadań specjalnych. To nowoczesne wyroby petrochemiczne o zróżnicowanym przeznaczeniu, dla motoryzacji i przemysłu. W bogatej ofercie marki znaleźć można olej Fuchs do przekładni, układów hydraulicznych, sprężarek, turbin, prowadnic ślizgowych, a także różnego rodzaju oleje silnikowe i maszynowe.

Oleje silnikowe i do przekładni dla motoryzacji

Bogaty katalog nowoczesnych środków smarnych niemieckiej marki bazuje na produktach tworzonych z myślą o branży motoryzacyjnej. Są to m.in. silnikowe oleje Fuchs dla pojazdów rolniczych, motocykli, nowoczesnych samochodów osobowych i ciężarowych, w tym pojazdów budowlanych i specjalnych. To w zdecydowanej większości przypadków oleje syntetyczne tworzone z wykorzystaniem zaawansowanych procesów syntezy chemicznej, charakteryzujące się właściwościami koniecznymi dla zachowania wysokiej sprawności działania złożonych, nowych jednostek napędowych. Wybierając syntetyczny olej Fuchs do samochodu, ciągnika rolniczego lub koparki, masz gwarancję wyboru produktu zdolnego do zachowania optymalnego poziomu lepkości w szerokim zakresie temperatur powietrza, który skutecznie chroni elementy silnika przed zużyciem i korozją, zachowując przy tym wyjściowe właściwości smarne przez długi czas eksploatacji.

Specjalne oleje dla przemysłu

W ofercie niemieckiego producenta środków smarnych znajduje się wiele rodzajów olejów do zastosowań przemysłowych, do smarowania układów w różnorodnych maszynach, urządzeniach i złożonych liniach produkcyjnych. Są to m.in. przekładniowe oleje Fuchs, w tym specjalne rodzaje produktów przeznaczonych do smarowania przekładni otwartych, wzbogacane grafitem lub innymi substancjami nadającymi im pożądane w tego typu zastosowaniach właściwości. Są to także oleje do układów hydraulicznych, w tym ciecze na bazie oleju mineralnego, syntetyczne płyny ciśnieniowe, a także płyny biodegradowalne i trudnopalne. Dopełnieniem oferty są takie produkty specjalistyczne jak olej Fuchs do turbin, sprężarek, prowadnic ślizgowych czy oleje chłodzące do układów klimatyzacji, chłodziarek i zamrażarek.

Oferta mineralnych, syntetycznych i specjalnych olejów Fuchs jest niezwykle bogata. Obejmuje wszystkie podstawowe kategorie cieczy technicznych dedykowanych branży motoryzacyjnej oraz zastosowaniom przemysłowym. Wśród najpopularniejszych produktów niemieckiej marki należy wymienić oleje silnikowe i do przekładni, a także oleje hydrauliczne, sprężarkowe i chłodnicze.

Powiązane artykuły