NAINOWSZE

Dlaczego stołki do lokalu koniecznie powinny być stabilne?

stoliki w lokalu

Spis treści

Czy zdarzyło Ci się kiedyś usiąść na niestabilny stołku w lokalu? Jakie były Twoje pierwsze myśli? Z pewnością zaczęły Ci towarzyszyć brak bezpieczeństwa, komfortu i konieczność kontrolowania każdego swojego ruchu. A może prowadzisz lokal i zastanawiasz się nad wymianą mebli? Stabilne siedzenia powinny być oczywistością w miejscach publicznych, a niestety nie zawsze tak jest. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, dlaczego jest to tak istotne.

Po pierwsze – bezpieczeństwo to podstawa

Właściciele lokali zawsze powinni traktować bezpieczeństwo swoich gości priorytetowo. Odwiedzając takie miejsca, można oczekiwać, że przestrzeń przeznaczona do siedzenia będzie wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewniających stabilność, a tym samym bezpieczeństwo. Właściciel lokalu bierze odpowiedzialność za potencjalnie wyrządzone uszczerbki na zdrowiu swoich gości, jeżeli wynikną one bezpośrednio z uchybień i zaniedbań w tym temacie. Warto zainwestować w stabilne i wygodne krzesła. Korzystną ofertę tego typu produktów ma firma Stolmos w Bielsku-Białej.

Po drugie – komfort i wygoda gości

Stabilne siedzenie zapewnia komfort i wygodę. Ciężko sobie wyobrazić sytuację, kiedy podczas spotkania ze znajomymi goście muszą kontrolować każdy swój ruch, aby nie stracić stabilności. Jest to uciążliwe i po prostu niewygodne, a dodatkowo odbiera całą przyjemność z wolnego czasu. Brak ergonomii siedzenia może przysporzyć bólu kręgosłupa, a nawet wymuszać nienaturalną postawę. Szczególnie dotyczy to krzeseł barowych (hokerów), na których nie ma możliwości podparcia pleców.

Po trzecie – zapobieganie zniszczeniom i wypadkom dzieci

Dokonując zakupu stołków do lokalu, warto wziąć pod uwagę, że gośćmi będą nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci, nawet jeżeli profil firmy mógłby na to nie wskazywać. Tym samym należy wykazać się szczególną dbałością o stabilność krzeseł i taboretów, ponieważ biegające po sali dzieci bez kontroli ze strony swoich rodziców mogą wyrządzić niemałe szkody.

Pierwszym aspektem jest tutaj możliwość uszkodzenia stołkiem innych elementów wyposażenia, zwłaszcza jeżeli zostanie on przewrócony z dużą siłą, niszcząc np. dekoracje lub tłukąc szkło. Ruchliwe dziecko może się przewrócić, narażając właściciela lokalu na nieprzyjemności ze strony klientów

Powiązane artykuły