NAINOWSZE

Co warto wiedzieć o free ski?

free ski

Spis treści

W obecnych czasach, narciarstwo jest jednym z najchętniej uprawianych sportów. Free ski Włochy pozwala cieszyć się swobodną jazdą na stokach.

Free ski – czym jest i co warto wiedzieć?

Free ski to swego rodzaju specjalna promocja. Kiedy klient wykupuje tygodniowy pobyt w kurorcie, otrzymuje on darmowy skipass. Skipass to karnet, który daje wstęp na wszystkie stoki i wyciągi znajdujące się w okolicy kurortu. Należy jednak zaznaczyć, że free ski to promocja, która nie obowiązuje w okresie, kiedy stoki są najbardziej oblegane – czas ten przypada na okres bożonarodzeniowy i ferie zimowe.

Free ski Włochy jest promocją, która obowiązuje w okresie kiedy stoki nie są tak bardzo oblegane. Celem tego typu promocji, jest zachęcenie turystów na odwiedzane stoków i kurortów poza sezonem narciarskim. Dzięki skorzystaniu z tego typu promocji można zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Czas w którym obowiązuje ta promocja przypada na początek sezonu, który rozpoczyna się w grudniu, oraz na jego koniec przypadający na przełom marca i kwietnia.

Jakie są zalety korzystania z free ski?

Zdecydowaną zaletą promocji free ski, jest przede wszystkim możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Jeszcze niedawno, promocja ta była zupełnie nieznana. Obecnie, najczęściej korzystają z niej miłośnicy narciarstwa, którzy doceniają spokój na stokach. Osoby, które jeżdżą okazjonalnie, nie zdają sobie sprawy jakie możliwości ich omijają. Free ski Włochy jest najlepszym rozwiązaniem, gdy narciarz ceni sobie spokój oraz możliwość zaoszczędzenia.

Kiedy w Polsce zaczyna się wiosna, alpejskie stoki ciągle pokryte są śniegiem i uprawianie sportu jakim jest narciarstwo jest w stu procentach możliwe. Kurorty są wyposażone w systemy sztucznego naśnieżania, co pozwoli pozbyć się obaw, że w tym okresie śniegu zabraknie. Skorzystanie z promocji jest bardzo atrakcyjne, a uprawianie sportu jak najbardziej możliwe.

Zdecydowaną zaletą tego typu promocji, jest możliwość cieszenia się spokojem na stokach. Sezon narciarski kojarzy się tylko i wyłącznie z zatłoczonymi stokami, które odbierają przyjemność z jazdy. Włoskie stoki poza sezonem oferują swobodną i pełną wrażeń zimową zabawę. Free ski Włochy umożliwia moc atrakcji, oszczędność, niezapomniany wyjazd na narty i swobodne uprawianie ulubionego sportu.

Oferta kurortów

Warto zaznaczyć, że promocja obejmuje wiele kurortów znajdujących się we Włoszech. Oferują one niezapomniane atrakcje, klimat sprzyjający uprawianiu sportu, a co najważniejsze – zapierające dech w piersiach widoki, które niezmiennie zachwycają każdego narciarza.

Powiązane artykuły