NAINOWSZE

Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

mammografia

Spis treści

Badanie mammograficzne nie boli, trwa tylko chwilę, a może uratować życie. Dlatego tak ważne jest, by wykonywać je przynajmniej raz na dwa lata. W najbliższy piątek, 6 sierpnia, bezpłatnie przebadać się będą miały okazję wszystkie panie z grupy refundacyjnej (w wieku 50-69 lat). Wystarczy przyjść do Galerii Zaspa, gdzie na parkingu stanie specjalny mammobus.

Badanie mammograficzne pozwala na wykrycie nawet niewielkich zmian nowotworowych, co z kolei daje szansę na szybkie rozpoczęcie leczenia i całkowity powrót do zdrowia

Warto więc je powtarzać, by móc jak najszybciej rozpocząć leczenie. Galeria Zaspa zaprasza na bezpłatne badania, które odbędą się 6 sierpnia w godz. 9:00-17:00. Przed pasażem w okolicach sklepu Maxi Zoo zaparkuje dedykowany autobus, w którym specjaliści wykonają mammografię – każdej osobie 4 projekcje (po dwie na każdą pierś).

Bezpłatnie skontrolować swoje zdrowie będą mogły panie w wieku 50-69 lat. Uwaga! Obowiązują zapisy. Należy zadzwonić pod numer: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

Powiązane artykuły